GP-008 el Metal Dedektörü Yüksek Hassasiyet Pin Pointer Metal Dedektörü Güvenlik Tarayıcı Dedektörü

GP-008 el Metal Dedektörü Yüksek Hassasiyet Pin Pointer Metal Dedektörü Güvenlik Tarayıcı Dedektörü

|

SKU: w305

₺125.95 ₺114.61

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


Metal dedektörü altın dedektörü de metais pinpointer Güvenlik Tarayıcı detecteur de metaux metaaldetector metalldetektor GP-008
GP-008 el-held metal dedektörleri
İlk. Kullanımları:
havaalanları, tren istasyonları, rıhtım, okullar, elektronik algılama çekler
gümrük, sınır, güvenlik departmanları güvenlik denetim tıp, gıda kalite kontrol iş sistemleri önemli yer, oyun alanı, oyun alanı güvenlik denetim değerli metal algılama, böyle altın ve gümüş takı fabrika, bakır metal fabrika Scond. Algılama aralığı : 1, pin 35-65mm 2, Tiananmen-stil 160mm 3, 30mm çap çivi 4, topu 100mm üçüncü. özellikleri : 1, yüksek hassasiyet el metal dedektörleri. 2, güzel görünüm, kullanımı kolay, hiçbir ayar. 3,9 V pil için aşağı yaklaşık 7 V, mesafe sabit algılayabilir. 4, enerji tasarrufu, sürdürülebilir iş fazla 20 saat. 5, pil bittiğinde, sürekli alarm sesi var, ve orada bir sarı ışık düşük gerilim gösterir. 6, başlangıç vardır, kapatma ses ister. 7, harici bir şarj jack (şarj kendi getirmek gerekir). 8, bir ses ve ışık titreşim anahtarı dört, yüklü pili değiştirin 1, ile başparmak oluk içinde arka pil kapağını açmak için. 2, pil kapağını basın pozitif ve negatif semboller 6F22 yüklenen (9 V) pil. 3, sıkı ileri itmek için pil kapağını yerine takın.
not: pil-supplied veya fabrika satın alma.
beşinci, nasıl kullanılır:
1, ileri güç itin anahtarı, duymak " klik " sesi, yani, güç, ancak yeşil ışık, bu durumda hangi sesler alarm fonksiyonu. hiçbir ses varsa hiçbir pil veya pil kötü demektir, sürekli ve ses, akü voltajı, yeniden olamaz ve değiştirilmesi gerekir.
2, ses durur sonra boot, yüksek-hassasiyet algılama yapılabilir, kolu tutan elin algılar yüzleri ediliyor süpürüldü etrafında probe bir alarm sesi ile nesneleri algılamak için zaman bir metal nesne, iken bir yeşil ışık kırmızıya döner; durdu süpürme prob, alarm sesi durdurmak, kırmızı yeşil için.
altıncı, hassasiyet ayarı:
1, eğer daha az gerekli algılama aralığı zaman onlar gerektiren hassasiyet çok yüksek olduğu veya istikrarsızlık neden zaman metal veya jeofizik süpürme da alarm olmadan insan vücudu, hassasiyet ayarı yapılmalıdır.
2, almak için bir küçük flathead tornavida ile bir kolu dedektörü saat yönünde döner gelen deliğe yerleştirilir, yükseltilmiş ses, sonra saat yönünün tersine ve daha sonra saat yönünün tersine sadece gelmiyor kaldırdı yarım turn, hassasiyet gereksinimlerini karşılamak için.
VII Not:
1, unutmak kullandıktan sonra kapalı güç.
2, uzun süreli kullanımı olmalıdır pili çıkarmadan olmadan kapatıldı.
3, prob sabittir karşı metal süpürüldü zaman göstermek için metal ses gelmiyor.
4, güç anahtarını kapatın şarj ederken.
5, şarj Gerilimi: AC 9 V; DC 10 V. (kendi Getirmek şarj)
teknik parametreler:
güç: 270 mW
çalışma frekansı: 22 kHz
çalışma akımı:
voltaj: 7-9 V
çalışma sıcaklığı:-5 ° C ila 55 ° C
ağırlık: 360g
boyutlar: 39.8mm * 8mm * 3.5mm (Uxgxy)

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 40cm x 8cm x 6cm (15.75in x 3.15in x 2.36in)

şartname

  • Güç Türü: Pil-Powered
  • LCD Ekran ile Veya Değil: Hiçbir
  • Model Numarası: GP-008
  • diy malzemeleri: elektrik
  • Marka Adı: Saful
  • security check: Metal Detectors

0 Değerlendirmeler GP-008 el Metal Dedektörü Yüksek Hassasiyet Pin Pointer Metal Dedektörü Güvenlik Tarayıcı Dedektörü

Yorum Yap

İlgili ürünler